Rolki wąskie i wielokierunkowe


Rolka wielokierunkowa – wieloskrętna NB-ASR

niebieska wielokierunkowa rolkarolki wielokierunkowerolki wielkokierunkowe szkic

 

 

 

 

 

Kod prod.

Średnica D

Szerokość B

Max. obciążenie

Możliwe osie Ø mm

NB-ASR/40/29/_ 40 mm 29 mm 10 (daN)/szt
8, 10
NB-ASR/48/39/_ 48 mm 39 mm 15 (daN)/szt
8, 10
NB-ASR/60/48/_ 60 mm 48 mm 20 (daN)/szt
8, 10
NB-ASR/80/64/_ 80 mm 64 mm 40 (daN)/szt
8, 12, 15

Rolka do pracy w temperaturze w zakresie od 0° do 80°C. Przykładowy kod do zapytania o produkt NB-ASR/48/39/8 (ostatnia pozycja w kodzie określa średnicę osi).

      Rolki z serii NB-ASR są przeznaczone do pracy przy transporcie paczek, kartonów, opakowań zbiorczych przy konfekcjonowaniu, skanowaniu, etykietowaniu. Nie niszczy, nie rysuje opakowań, poprawia ergonomię pracy. Budowa naszej potocznie zwanej rolki wielkoskrętnej – wielokierunkowej została tak zaprojektowana i wykonana by pozwalała na transport w dowolnym kierunku bez ryzyka urazów osób pracujących a także bez obawy zniszczenia paczki. Rolka wielokierunkowa jest wyposażona w beczułki (rolka „beczułkowa”) osadzone w taki sposób by zawsze znajdować się w odpowiednim miejscu pod paczką. Uwaga – rolka przeznaczona do transportu paczek – pudełek – skrzynek z gładkim dnem, każdy rant lub perforacja dna może blokować swobodne przemieszczanie się transportowanych paczek.

 


Wąska rolka transportowa typ NB-48×16 (rolka niebieska)

niebieska rolka transportowa typ NB-48x16 niebieska rolka transportwa NB-48x16 Szkic niebieska rolka typ NB-48x16 Rolka do transportu paczek

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Rolka do pracy w temperaturze od 0° do +80°C. Rolka do pracy przy obciążeniu statycznym do 10 kg/szt. Rolka standardowo jest wyposażona w dwa łożyska kulkowe wyposażone w kulki wykonane ze zwykłej stali łożyskowej. W ofercie posiadamy także rolki z kulkami nierdzewnymi gat. 1.4034. Nasze rolki pracują w zakładach przemysłowych, sortowniach w całej europie. Rolki cechują bardzo mały opory toczenia, dzięki czemu można budować konstruować poziome transportery do ręcznego przepychania paczek. Przy niewielkim kącie opadania można budować transportery grawitacyjne. Niebieska wąska rolka jest rolką bezobsługową, nie wymaga smarowania, konserwowania i serwisowania. Najpopularniejsze rolki w naszej linii produkcyjnej są przystosowane do montażu na osi o średnicy 8 mm, możemy także wykonać rolki z możliwością mocowania na osi o średnicy 6 mm. Rolka jest w ciągłej produkcji zarówno rolka standardowa, jak i rolka z łożyskiem nierdzewnym, która doskonale się sprawdza w środowisku gdzie jest duża wilgotność lub wymagane jest zachowanie higieny. Rolka wymiarami jest zbliżona do modelu typ NB-48×16 została jedynie wyposażona w dodatkowy boczny kołnierz, który umożliwia boczne prowadzenie transportowanych produktów. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma konieczności stosowania band bocznych w urządzeniach – transporterach rolkowych. Rolka została zauważona i wyróżniona w programie Gwarancja Jakości w 2014r. Na rolkę dajemy gwarancję min 2 000 000 obrotów.

 

 


 

Wąska rolka transportowa typ NB-48×16 K

(rolka niebieska z kołnierzem)

Niebieska rolka transportowa z kołnierzemNiebieska rolka transportowa z kołnierzem typ NB-48x16KSzkic niebieska rolka typ NB-48x16 K Rolka do transportu paczek rolka z kołnierzem

     Rolka do pracy w temperaturze od 0° do +80°C. Rolka do pracy przy obciążeniu statycznym do 10 kg/szt. Rola standardowo jest wyposażona w dwa łożyska kulkowe wyposażone w kulki wykonane ze zwykłej stali łożyskowej. W ofercie posiadamy także rolki z kulkami nierdzewnymi gat. 1.4034. Nasze rolki pracują w zakładach przemysłowych, sortowniach w całej europie. Rolki cechują bardzo mały opory toczenia, dzięki czemu można budować konstruować poziome transportery do ręcznego przepychania paczek. Przy niewielkim kącie opadania można budować transportery grawitacyjne. Niebieska wąska rolka jest rolką bezobsługową, nie wymaga smarowania, konserwowania i serwisowania. Najpopularniejsze rolki w naszej linii produkcyjnej są przystosowane do montażu na osi o średnicy 8 mm, możemy także wykonać rolki z możliwością mocowania na osi o średnicy 6 mm. Rolka jest w ciągłej produkcji zarówno rolka standardowa, jak i rolka z łożyskiem nierdzewnym, która doskonale się sprawdza w środowisku gdzie jest duża wilgotność lub wymagane jest zachowanie higieny. Rolka wyróżniona w programie Gwarancja Jakości w 2015 r.