Niebieskie rolki transportowe

Rolki transportowe z pcv


Rolka transportowa typ NB-20×1,5mm PCV

 

     Rolka ø 20 x 1,5 z PCV może być wyposażona w oś na podwójnej sprężynie (NOWOŚĆ), oś na sprężynie jednostronnej, oś stała – nie przesuwana, oś z gwintem wewnętrznym, oś z gwintem zewnętrznym. Oś o średnicy ø 6 mm, która może być wykonana z tworzywa sztucznego, stali nierdzewnej lub stali węglowej. Rolka standardowo wyposażona jest w oprawy łożyskowe z łożyskiem ze stali węglowej, na życzenie wyposażymy rolkę w łożysko ze stali nierdzewnej.

rolki-transportowe.pl

Wyślij zapytanie.

Rodzaje osi w rolkach fi 20

 szkic niebieskiej  rolki NB 40


Rolka transportowa typ NB-30×1,8mm PCV    

 

 Rolka ø 30 x 1,8 mm z PCV może być wyposażona w oś na podwójnej sprężynie (NOWOŚĆ), oś na sprężynie jednostronnej, oś stała – nie przesuwana, oś z gwintem wewnętrznym, oś z gwintem zewnętrznym. Oś o średnicy ø 6 lub 8 mm, która może być wykonana z tworzywa sztucznego, stali nierdzewnej lub stali węglowej. Rolka standardowo wyposażona jest w oprawy łożyskowe z łożyskiem ze stali węglowej, na życzenie wyposażymy rolkę w łożysko ze stali nierdzewnej.

rolki-transportowe.pl

Wyślij zapytanie.

Dostępne osie w niebieskich rolkach transportowych

 szkic niebieskiej  rolki NB 40


Rolka transportowa typ NB-40×2,3mm PCV

 

     Rolka ø 40 x 2,3 x PCV może być wyposażona w oś na podwójnej sprężynie (NOWOŚĆ), oś na sprężynie jednostronnej, oś stała – nie przesuwana, oś z gwintem wewnętrznym, oś z gwintem zewnętrznym. Oś o średnicy ø 8 mm, która może być wykonana z tworzywa sztucznego, stali nierdzewnej lub stali węglowej. Rolka standardowo wyposażona jest w oprawy łożyskowe z łożyskiem ze stali węglowej, na życzenie wyposażymy rolkę w łożysko ze stali nierdzewnej.

rolki-transportowe.pl

Wyślij zapytanie.

Dostępne osie w niebieskich rolkach transportowych

 szkic niebieskiej  rolki NB 40


Rolka transportowa typ NB-50-2,8mm PCV

 

     Rolka ø 50 x 2,8 mm z PVC może być wyposażona w oś na sprężynie jednostronnej, może posiadać oś stałą – nie przesuwana, oś z gwintem wewnętrznym, oś z gwintem zewnętrznym lub wewnętrznym. Oś o średnicy ø 8, 10 lub 12 mm, która może być wykonana z tworzywa sztucznego, stali nierdzewnej lub stali węglowej. Rolka standardowo wyposażona jest w oprawy łożyskowe z łożyskiem ze stali węglowej, na życzenie wyposażymy rolkę w łożysko ze stali nierdzewnej. Ta najpopularniejsza rolka transportowa to nasz produkt flagowy zapytaj o Expres-24. (produkcja rolek z dnia na dzień).

rolki transportowe podajniki rolkowe

Wyślij zapytanie.

Rodzaje osi w rolkach fi 50

szkic rolki niebieskie rolki NB 50


rolki z PCV podajnik rolkowyRolka transportowa typ NB-48 x 16 PCV

 

Popularna rolka transportowa do stosowania w maszynach i podajnikach rolkowych, rolka jest wyposażona w podwójne łożysko toczne. Rolki mogą być wyposażone w łożysko ze stali łożyskowej zwykłej lub nierdzewnej. Rolki doskonale się sprawdzają w pracy przy obciążeniu do 100 N/szt. Średnica rolki D = 48 mm, otwór mocujący 8,2 mm, szerokość robocza rolki = 16 mm, szerokość piasty  24 mm. Rolka wytrzymała i bezobsługowa.

 rolki transportowe PCV d 48

 Wyślij zapytanie.


Rolka transportowa typ NB-48 K 66 x 16 PCV

 

Rolka transportowa z bocznym prowadzeniem kołnierzowym, rolka jest wyposażona w podwójne łożysko toczne. Rolki mogą być wyposażone w łożysko ze stali łożyskowej zwykłej lub nierdzewnej. Rolki doskonale się sprawdzają w pracy przy obciążeniu do 100 N/szt.  Średnica robocza rolki D = 48 mm, średnica kołnierza rolki = 66 mm, otwór mocujący 8,2 mm, szerokość robocza rolki = 16 mm, szerokość piasty  24 mm. Rolka wytrzymała i bezobsługowa.

rolka transportowa z bocznym prowadzeniem

Wyślij zapytanie.


Rolka transportowa typ NB-52 G x 16 PCV

 (gumowana bieżnia)

Wytrzymała rolka transportowa z powłoką gumową, rolka jest wyposażona w podwójne łożysko toczne. Rolki mogą być wyposażone w łożysko ze stali łożyskowej zwykłej lub nierdzewnej. Rolki doskonale się sprawdzają w pracy przy obciążeniu do 100 N/szt.  Średnica robocza rolki D = 52 mm, otwór mocujący 8,2 mm, szerokość robocza rolki = 16 mm, szerokość piasty  24 mm. Mieszanka gumowa jest odporna na ścieranie i nie pozostawia śladów. Rolka jest przeznaczona do transportu paleni słonecznych, mebli, szkła, płyt z tworzysz sztucznych.

Niebieska rolka transportowa gumowana

Wyślij zapytanie.

niebieskie rolki transportowe producent